با کار گروه مختلف تخصصی و همکاری وکلای پایه یک دادگستری ، قضات بارنشسته،کارشناسان حسابداری و امور مالیاتی و ممیزهای بازنشسته دارائی،کارشناسان امور تبلیغاتی وIT . کادر فنی و مهندسی با دوازده سال تجربه بین المللی مدیریت در امور اجرائی خدمات اداری ثبتی حقیقی بازرگانی در دوازده کشور و پنج قاره جهان و تمام مراکز استانی کشور عزیزمان ما را قادر ساخته درکوتاهترین زمان بتوانیم خدمات خود را ارائه نماییم.

درصد موفقیت در کارهای ثبتی و حقوقی

ثبت شرکت و کارت بازرگانی98%
کیفری90%
ثبت برند و طرح صنعتی95%
حقوقی92%

بخش های مختلف موسسه حقوقی ثبتی و مالیاتی بنیان

واحد حقوقی بنیان با به کارگیری وکلای با تجربه و استفاده از قضات بازنشسته توانسته است به صورت تخصصی دعاوی را دسته بندی و بر اساس تخصص مختلف حقوقی نسبت به بررسی و یا انجام و یا تشکیل جلسات داوری اقدام نماید .
وجود نگاه تخصصی در این قسمت نکته بارز محسوب شده و توانسته است رضایت موکلین خود را در سطح مطلوبی نگه دارد
انجام فرایند اداری و حضور در مراجع ذیصلاح و عدم آشنایی با روش صحیح انجام کار در اخذ مجوزهای لازم در بسیاری از موارد موجب اتلاف وقت و عدم حصول نتیجه مناسب می شود واحد حقوقی ثبت بنیان با شناخت کامل و با تکیه بر توانایی خود توانسته است از بسیاری از مشکلات پیش آمده جلوگیری نموده و یک فرایند اداری حقوقی را علاوه بر سرعت لازم با دقت به انجام برساند
امروزه با توجه به قوانین مالیاتی لازم اجرا و تاکید بسیار زیاد فرایند مالی در بهبود و انجام فعالیت اقتصادی نیاز به کارشناس مجرب مالی و مالیاتی پیش از پیش احساس می شود .
واحد تدبیر ارقام بنیان با توجه به الزامات لازم اداره مالیات و استانداردهای مالیاتی و مالی لازم با استفاده از افراد با تجربه در بخش مالیاتی و افراد کاردان در زمینه مالی توانسته است این چالش را به فرصت تبدیل نموده و شرایط بسیار مطلوبی را برای کارفرمایان در مواجهه با فرایند مالی فراهم نماید